На Київщині паспортистка прописала 90 осіб без військового обліку

У селищі Коцюбинське на Київщині працівниця селищної ради Ліана Хижко реєструє громадян, які не мають військового квитка або посвідчення про прописку. Таким чином у селищі за два тижні до позачергових виборів Коцюбинської селищної ради прописано 90 осіб. Дану справу передали на розслідування до прокуратури.

f44c441fa19b2591a9b01a2818e5b588f9b0ab5b
За оцінкою юристів, Ліана Хижко при проведенні реєстрації місця проживання громадян порушувала імперативні вимоги, встановлені у Постанові Кабінету Міністрів України № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру».
«Такі дії є неприпустимими та незаконними, оскільки п.5 ч.18 Правил реєстрації місця проживання зобов’язує громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку, надавати при реєстрації місця проживання військовий квиток або посвідчення про приписку», – коментують правозахисники.
Є достовірна інформація, що з грубими порушеннями чинного законодавства у селищі Коцюбинське на Київщині вже прописано 90 осіб. За цими фактами до поліції та прокуратури подані заяви про вчинення злочину. За перевищення службових повноважень українським законодавством передбачена кримінальна відповідальність.
Нагадаємо, за два тижні – 17 липня – призначені позачергові вибори депутатів Коцюбинської селищної ради.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.