На фестивалі “Ірпінський парнас” було представлено понад 300 творів учасників

Заключний день фестивалю “Ірпінський Парнас” був особливо насичений подіями. Розпочався він о 10.30 із захоплюючих майстер-класів, котрі провели українська журналістка, письменниця, сценаристка Ірен Роздобудько; український бард, поет-пісняр Ігор Жук і письменниця, поетеса Вікторія Осташ.
Та насичений інформацією, емоціями та враженнями час проведений на майстер-класах швидко збіг і закликав усіх зібратися в Ірпінській міській бібліотеці, де проходила виставка фотографій і презентація книги “Ірпінський Парнас” Володимира Коскіна. На презентації книги було багато цікавого: різноманітні, а часом навіть кумедні розповіді про письменників, що творили в Будинку творчості в Ірпені, їх фотопортрети, неймовірні фото нашого мальовничого Ірпеня, зроблені Володимиром Коскіним ̶ і все це зібрано в захоплюючій книзі “Ірпінський Парнас”.
“На мою думку, цей фестиваль має стати проривом, традиційною подією в Ірпені, на котру ми будемо ходити кожного року”, ̶ зазначив Володимир Коскін.
А вже о 15.30 всіх чекав незабутній гала-концерт і нагородження переможців.
“Збираючись у колі друзів, наших місцевих поетів, авторів пісень, особливо студії “Ключ”, ми часто говорили про те, що Ірпінь вже давно дозрів до того, щоб у нього був свій фестиваль ̶ і це була проба пера, яка на нашу думку вдалась. Дуже радісно було спілкуватися з учасниками, відкривати нові імена, слухати, чути та відкривати нову творчість. Місце, яке було обране для проведення цього фестивалю теж не випадкове ̶ це Будинок творчості письменників, намолене літературне місце, де творилися шедеври української літератури, де творяться вони й сьогодні. І всі ми дуже віримо та сподіваємося на те, що ця традиція буде продовжена; продовжена новими молодими людьми, які принесуть щось нове, особливе, вагоме й дуже затребуване іншими людьми в українську літературу, й почнеться це з Ірпеня”, ̶ зазначили організатори конкурсу-фестивалю.
На фестивалі було представлено понад 300 творів учасників.
“До нас приїхали учасники з багатьох міст України, було понад 60 учасників із Львівської, Житомирської, Кіровоградської, Миколаївської, Луганської, Київської області”  ̶ розповіли ведучі фестивалю.
На гала-концерті відбулося нагородження 27 переможців із 9 номінацій, а також презентація їхньої творчості. Кожен переможець виконав свою поезію-вірш або пісню представлену на вчорашньому відборі. Отож щиро вітаємо всіх переможців і дякуємо всім за таке чудове дійство!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.