![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/12/22222.jpg)
Найвища вершина України випробувала на міцність рівень фізичної підготовки і витривалість працівників ірпінської «Муніципальної варти». Про це повідомило Інформаційне агентсво ITV.
«Сходження вони присвятили третій річниці створення свого підприємства та Міжнародному дню гір, який відзначається щороку 11 грудня»,- розповів керівник «Муніципальної варти» Микола Ковальчук.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/12/iaiaiaiaiaia.jpg)
На вершині Говерли «вартові» символічно розгорнули прапори Ірпеня.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/12/iaiaiaiaia.jpg)
Нагадаємо, рішення про створення комунального підприємства «Муніципальна варта» було ухвалене Ірпінською міською радою 22 грудня 2016 року. Протягом листопада цього року співробітники мунварти прийняли 374 звернення від містян та попередили й припинили близько 2900 правопорушень.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook, та Telegram!