Муніципали Ірпеня вгамували порушників громадського порядку

Інспектори Муніципальної варти в черговий раз вгамували порушників громадського порядку. Так, 12 листопада при патрулюванні площі Шевченка інспектори Муніципальної варти помітили на лавці біля Алеї Слави двох чоловіків, які розпивали алкогольні напої, палили, та голосно вживали нецензурну лайку.

“Інспектори спробували пояснити про заборону таких дій в місцях для відпочинку громадян, про те що існують певні правила, аби люди перебували на цій території в безпеці та комфорті. Втім, адекватної реакції від осіб на законні вимоги інспекторів припинити правопорушення та покинути громадське місце не було. Врешті-решт вони пішли, але, як виявилось, недалеко – своє гучне дозвілля вирішили продовжити на привокзальній площі Антонова”, – повідомляють муніципали на офіційній сторінці у соцмережі.

В один момент під час повторної розмови інспекторів з порушниками, останні раптово зблизилися з ним на небезпечну дистанцію та вчинили спробу нападу. Працівники Муніципальної варти відреагували миттєво і провели затримання чоловіків. Одразу була викликана поліція, по прибуттю екіпажу правопорушники були передані її співробітникам, які склали на осіб постанови за ст. 178 КУпАП (розпивання алкоголю у забороненому місці)

Муніципали нагадують, що у разі порушення громадського порядку в рекреаційних зонах Ірпеня звертайтеся до чергового інспектора МВ на об’єкті, або викликайте групу швидкого реагування Муніципальної варти за телефонами цілодобової гарячої лінії: (045 97) 60-400; (073) 070-05-57.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.