![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/09/9CC9E862-FE40-4E7A-BEE9-DF2C9B70A9F7.jpeg)
14 вересня на День міста Обухів в рамках взаємодії, напрацювання єдиних стандартів та обміну досвідом було проведено спільний захід із забезпечення громадського порядку між Обухівським відділом Національної поліції і Муніципальними вартами міст Обухів, Ірпінь та Бориспіль. Про це повідомити на офіційному сайті “Муніципальної варти” Ірпеня.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/09/29BBFF2B-DE85-438B-AC6D-847CFEAAD42C.jpeg)
Рішення прийнято, так як раніше була затверджена ініціатива про співпрацю та взаємодію між Муніципальними вартами різних міст області.
Варто зазначити, що це – обмін досвідом, вивчення кращих практик, взаємодія та спільні патрулювання.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/09/EF33A811-F799-4525-8F90-F812237E180D.jpeg)