Муніципальна варта Ірпеня стала на заваді спробі розкрадання комунального майна

Інспектори Муніципальної варти стали на заваді спробі розкрадання комунального майна. Про це повідомляється на офіційній сторінці Муніципальної варти у соцмережі.

“Цей рік в Ірпені ознаменувався великою кількістю реконструйованих прибудинкових територій. У 14 дворах були заасфальтовані проїжджі частини, прокладені тротуарні доріжки, облаштовані дитячі майданчики та створені відпочинкові зони. Наразі в місті ведеться реконструкція 4-х прибудинкових територій, однією з них є прибудинкова територія будинку по вул. Шевченка 3”, – йдеться у повідомленні.

Нещодавно до чергової частини Муніципальної варти на цілодобову “гарячу лінію” від небайдужого громадянина надійшло повідомлення про те, що за адресою м. Ірпінь, вул. Шевченка 3, невідомі особи складують тротуарну плитку, яка використовується для реконструкції прибудинкової території цього будинку, в автомобіль моделі Ford Transit Connect білого кольору.

Негайно вирушивший на місце події наряд інспекторів Муніципальної варти побачив даний автомобіль, який вже намагався поїхати з місця події. Інспектори не дали автомобілю виїхати, та побачили у фургоні купу ФЕМ (тротуарної плитки), яка, ймовірно, й була викрадена. Як пізніше розповів один з двох горе-крадіїв, вонайому потрібна була для облаштування доріжки на власному подвір’ї. Інспектори Муніципальної варти викликали поліцію, та передали невдалих крадіїв її працівникам для з’ясування всіх обставин і подальших дій. 

У Муніципальній варті наголошують: у разі, якщо ви стали свідками крадіжок комунального майна, не зволікайте — негайно телефонуйте на цілодобову “гарячу лінію” Муніципальної варти за телефонами: (04597) 60-400 або (073) 07-00-557. За вказаним мобільним номером ви можете повідомити про дані факти з фото- та відео фіксацією за допомогою месенджерів Telegram і Viber.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.