Молодь Ірпеня закликає допомогти зібрати кошти на лікування Давида Галушка

17 Квітня 2019

4 травня з 10:00 до 17:00 в місцевій кав’ярні-пекарні Франс.уа. в Ірпені кожен охочий зможе придбати філіжанку кави. Вилучені кошти підуть на лікування Давида Галушка.

Таку ініціативу проявили представники Ірпінської молодіжної громадської ради, які домовилися про співпрацю з Франс.уа. “Життя у місті має шалений ритм. У Франс.уа завжди можна зробити паузу, відпочити та перекусити, зустрітися з давнім другом за чашкою кави. Ірпінська молодіжна громадська рада висловлює щиру подяку власникам кав’ярні за благодійну ініціативу і закликає інших меценатів брати приклад! Власники кафе Марта та Велерій Заварові – дуже чуйні люди, які відразу відгукнулися допомогти зібрати кошти для маленького мешканця нашого міста”, – повідомила голова ІГМР Ніколетта Вільчинська.

Як відомо, Давид Галушко важко захворів і дуже потребує допомоги. Діагноз страшний – гострий монобластний лейкоз. Дороговартісне лікування, на жаль, непідйомне для батьків хлопчика.

Тому в Ірпені нещодавно оголосили довгострокову благодійну  акцію “Допоможи Давидку”. Усіх небайдужих закликають перерахувати хоча б невелику суму на лікування Давида Галушка. Реквізити для допомоги: карта Приватбанку, 5168 7450 1214 2029, Олена Галушко(097) 500 77 99 В’ячеслав Галушко (батько Давида)

Bookmark the permalink.

Comments are closed