Місцева “активістка” заборгувала Теплоенергопостачу майже 80 тисяч гривень

25 Листопада 2019

Житель Ірпеня Михайло Раковенко розповів про багатотисячний борг за опалення місцевої “активістки” Нелі Лавровської. Він оприлюднив фото квитанції за жовтень 2019 року, у якій вказано, що Лавровська заборгувала Теплоенергопостачу 78 тисяч гривень.

Житель міста зазначив, що негативне враження від активістки склалось у нього набагато раніше. “Всім привіт! Хочу вам повідати одну “прикольну” історію, яка трапилась зі мною в Ірпені. Трохи відступаючи у минуле, до вашого міста я переїхав місяця зо 3 тому, і зняв квартиру в центрі в старій девятиповерхівці. Десь в середині вересня, вийшовши з дому, побачив одну жінку, яка вигулювала йоркширського терьєра біля дитячого майданчику. Та зробила свої собачі справи, а хазяйка, явно бачачи це, просто пішла далі. Я підійшов, зробив зауваження, на що почув щось в дусі “Слєді за собой, а со своєй собакой я разбєрусь сама”. На це я вже хотів почати зачитати невелику моральну лекцію, але якраз проходила сусідка і сказала мені, що це місцева активістка Неля Лавровська, вести з нею змістовний діалог не вийде, тільки собі підпорчу нерви, а вона всіх тут вже “задолбала”. Тоді я не цікавився її персоною, і просто пішов по своїх справах, і скоро про цей випадок забув (ви всі знаєте що 50% собачників а то і більше ведуть себе так само). Не думав я про неї аж до цього місяцую…до того дня, як пішов забирати з ящика платіжні квитанції за жовтень. Декілька платіжок валялось на підлозі, я підняв їх, щоб закинути в ті ящики, звідки вони випали, видивляючись номер квартиру на одній з них око зупинилось на нібито знайомій фамілії Лавровський. І через хвилинку пригадав ту “баришню”, що вигулювала собачку. І не було б нічого цікавого в історії, якби не одна цифра. 78328 грн. – такий борг за опалення вказаний на квитанції! Уявіть, майже 80 тисяч!!! Скільки років потрібно не платити, щоб “назбирати” таку суму?? І ця історія все одно не була б незвичайною, якби такий борг був у якоїсь неблагополучної сімї, проте це явно не так в цьому випадку”, – зазначив Раковенко.

Після цього Михайло Раковенко повідомив, що знайшов пані Нелю у соцмережі Фейсбук, і “отримав шок більший, ніж від суми боргу”. “Вона дійсно виявилася активісткою, та ще й якою – всіх навчає життю, всіх критикує, і нібито виступає за все хороше проти всього поганого. І як же її пости в фейсбуці контрастують з реальністю, із боргом в 78 тис. грн (і це тільки за опалення, скоріш за все, по іншому ситуація не краща). Виникає питання – яке моральне право такі люди можуть когось повчати, шукати компромат і т.д., поступаючи отак? Не здивуюсь, якщо вона ще й критикує роботу Теплоенергопостача, не платячи їм кошти, і в цілому ниє, що в країні погано живеться. Мені просто цікаво, це якийсь вид протесту чи ще що, бо сім’я її явно не з бідних – гугл підказав що вона директор ТОВ “Перша будівельна компанія України”, – додав Раковенко.

Варто зазначити, що з 2017 року Неля Лавровська змінювала юридичну адресу компанії. У такий спосіб “активістка” замітала сліди несплати комунальних послуг.

Тепер Михайло Раковенко цікавиться, чи зобов’яжуть добросовісних платників їхнього будинку покривати чужі заборгованості.

Bookmark the permalink.

Comments are closed