Міському пляжу в Ірпені бути!

Перші кроки в цьому напрямку було зроблено сьогодні на засіданні постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Ірпінської міської ради. Під час обговорення питання про готовність місць масового відпочинку на водних об’єктах м. Ірпінь та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське до купального сезону, депутат Максим Плешко зауважив: «Прикро за наш Ірпінь! В той час, як у Ворзелі та Гостомелі людям є де купатися та відпочивати, у нас немає пляжної зони!». Відтак депутат вніс пропозицію про облаштування піщаного пляжу на березі озера Кар’єр.

Detskyi_beach2

Раніше ми повідомляли, що на озері уже ведуть роботи по контрольованому скиду води. Скоро воно поміліє  приблизно на півтора метра і  таким чином відкриється значна частина пляжу, на який можна буде завести чистий пісок. Також йшла мова про залучення водолазів для очищення дна водоймища.

Як зазначив перший заступник міського голови Дмитро Христюк, зараз озеро Кар’єр – це водойма, яка ніким не господарюється. Тому було запропоновано оформити паспорт озера, а також офіційно виділити приозерну ділянку спеціально під пляжну зону.

Окрім всього, ухвалили в першу чергу провести лабораторні дослідження якості води, а головне організувати прибирання берегів Кар’єру. Як відомо, на сьогодні кількість сміття залишеного відпочивальниками на прибережній території, є просто катастрофічною! Дмитро Христюк зазначив, що обов’язково треба залучати до прибирання громадськість, оскільки комунальні служби самі не справляться і запропонував в рамках двомісячника благоустрою «Велика толока на Київщині», а саме 23 квітня, провести загальноміську толоку саме біля озера.

Читайте також: “В Ірпені почалися роботи на набережній“.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.