Міськвиконком анулював печать “Ірпіньзеленбуду”, місцезнаходження якої невідоме

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Ірпінської міської ради анулювали печатку комунального підприємства “Ірпіньзеленбуд”, місцезнаходження якої невідоме. Про це повідомляє Інформаційне агентство ITV.

Як відомо, “Ірпіньзеленбуд” зараз перебуває в процесі ліквідації шляхом приєднання до іншого комунального підприємства – “Управління благоустрою міста” (раніше – “Контроль благоустрою міста”).

Голова ліквідаційної комісії, керівник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ міської ради Андрій Літвинов розповів, що печать “Ірпіньзеленбуду” втратила юридичну силу. “Ми не знаємо, де знаходиться ця печать. Буде направлено лист до Національної поліції про те, що печатка недійсна і місцезнаходження її невідоме”, – сказав він.

Нагадаємо, минулого тижня Андрій Літвинов заявляв, що директор “Ірпіньзеленбуду” Ольга Олійнич не віддає ліквідаційній комісії печать підприємства, блокуючи таким чином виплату працівникам зарплати за серпень. Згодом він повідомив, що було знайдено шлях розв’язання проблеми і пообіцяв зарплату “зеленбудівцям” 5–6 вересня. Сьогодні Літвинов зазначив, що в п’ятницю (6 вересня) весь колектив підприємства отримав зароблені кошти.

Як повідомлялося раніше, комісія, яка займається ліквідацією КП “Ірпіньзеленбуд”, виявила фінансові зловживання його керівництва.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.