Любов Шостак: вірю, що завдяки Володимиру Карплюку у нас з’явиться ще більше закладів дошкільної освіти

Завідувачка дитсадка “Колібрі” Любов Шостак впевнена, що коли Володимир Карплюк буде представником від Ірпеня у Верховній Раді України, то в Ірпені з’являться ще не один садочок та школа, адже фінансування на такі великі об’єкти буде не тільки з місцевого бюджету, але і з державного.

“За останні 4 роки відкрилось в місті Ірпені 2 дошкільних комунальних заклади, а зараз готується ще один до відкриття і будівництво іншого вже розпочалось. Для мене, як для людини, яка працює з дітьми,  важливі показники того, що в нашому місті дбають про дошкільну освіту, а Володимир Карплюк цим займався. Тому 21 липня мій голос за Карплюка”,- розповідає Любов Шостак.

Нагадаємо, що за результатами соціологічного дослідження, проведеного компанією “Социс”, за кандидата в народні депутати Володимира Карплюка готові віддати свій голос 43,9% виборців.

За час роботи Володимира Карплюка бюджет розвитку Ірпеня збільшився у 40 разів. Це дало можливість усього за кілька років реалізувати в Ірпені понад 200 соціальних проектів. Зокрема, у місті облаштовано 17 зелених зон; повністю оновлено та оснащено дитячу поліклініку, мамологічний центр, збудовано нові дитячі садки та відкрито ліцей ІЛІТ, а також реалізовано ще десятки проектів в освітній, комунальній та інших галузях.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.