Куди можна віднести непотрібні одяг та речі

У повітрі вже відчувається весна – час великих змін та оновлення. Саме зараз кожна жінка прагне легкості та змін, тому важливо навести лад у всьому: домівці, шафі та гардеробі. Таке генеральне прибирання допоможе позбутися непотрібних речей, що одразу подарує  відчуття свіжості та гармонії. Ми підготували для вас добірку гарних ідей, що допоможуть подарувати речам друге життя. 

1. Благодійність. Якщо у вашому гардеробі є кілька зайвих суконь, не поспішайте відносити їх на смітник. В Україні існує чимало благодійних організацій, куди можна віднести непотрібний одяг, наприклад Червоний хрест або Соціальне партнерство

2. Сайти. Мабуть, у кожного є речі, застосування яким ви не можете знайти. Це можуть бути парфуми, аксесуари, предмети побуту тощо. Аби не викидати якісні речі, можна подарувати їм нове життя. Перелічені інтернет-портали допоможуть вам позбутися непотрібних речей: сервіс Шафапроект МурахиSolidarity shop.

3. Соціальні мережі. На своїй сторінці у соцмережах ви можете розповісти друзям про те, що продаєте або віддаєте певну річ, розповісти про її стан та вік. Крім того, тут є багато спільнот, які забезпечують можливість обміну та продажу речей. Вони будуть раді вашим старим речам, наприклад, спільнота Віддам Продам і Подарую

4. Соціальні заклади. Не забувайте, що віддати непотрібні дитячі іграшки та одяг ви завжди можете у дитячі будинки, інтернати, церкви чи лікарні. Непотрібна вам річ може принести радість іншому!

5. Bookcrossing. Це явище полягає у тому, що ви залишаєте книгу у людному місці: кафе, парк, вокзал, громадський транспорт. Інша людина може забрати її собі і прочитати, натомість залишивши свою книгу. Крім того, старі книги можна віддати у Фундацію Дарини Жолдак або Книжковий ринок на Петрівці. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.