![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/02/86728225_2673586392872541_5733410860576014336_n.jpg)
Команда ДЮСШ Ірпеня брали участь у ІІІ турі Чемпіонату України з волейболу, який відбувся у Кременчуці, що на Полтавщині і посіли 2 місце. Про це повідомили на сторінці Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи.
ІІІ тур чемпіонату України “Дитяча ліга” з волейболу серед дівчат 2006 року народження проходив протягом двох днів в СК “Нафтохімік”.
Чотири команди дівчаток 2006 р. н. фінішували згідно розташування у таблиці після 2-го туру. Волейболістки СК “Нафтохімік” впевнено посіли лідерське місце, на другій сходинці – команда з Ірпеня, на третьому – Запоріжжя, на четвертому – Лохвиця.
![Світлина від Ірпінська дитячо-юнацька спортивна школа.](https://scontent.fiev22-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/86840855_2673586402872540_8786528288953597952_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ohc=69wMCFerDMAAX-4Ok55&_nc_ht=scontent.fiev22-1.fna&oh=49a32226cd210b1cfcc9ff7b4eecd37a&oe=5EFCA7FF)
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!