Княжицький заявив, що Червакова перебуває на утриманні в російських олігархів

Народний депутат України Микола Княжицький заявив, що його колега по парламенту Ольга Червакова – утриманка російських олігархів. Про це він сказав в інтерв’ю виданню “Цензор.нет”.

KOS_5231-e1423142948801-1170x350“Безліч людей перебувають на утриманні російських олігархів, виступаючи під українськими, скажу більше, американськими прапорами, насправді отримують від них гроші та відстоюють їхні інтереси… В даному випадку я говорю про Червакову”, – заявив Княжицький в розмові з журналістами.

Загалом інтерв’ю стосувалося проекту закону, яким пропонується обмежити використання російської медійної продукції. Зокрема, обмежити гастролі російських артистів, які підтримують російську агресію та сепаратизм на українському Донбасі. Одним з авторів документу є Княжицький. Однак у сесійній залі нардеп Ольга Червакова виступила на захист медійної продукції країни-агресора. Княжицький пояснив таку поведінку Червакової саме тим, що її фінансують російські олігархи.

Раніше була оприлюднена інформація, що Червакова лобіює приєднання селища Коцюбинське до столиці, щоб забезпечити київським забудовникам нові землі під висотки. Про те, що за спиною Червакової стоять великі столичні забудовники обмовився і народний депутат від фракції “Народний фронт” Михайло Гаврилюк. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.