Книга Януковича та розповіді про злочини українських військових надихали Михайлину Скорик на роботу

31 Січня 2018

Книга Віктора Януковича “The road to success” (“Дорога до успіху”) займала чільне місце в офісі журналістки Михайлини Скорик під час її роботи головним редактором “Подробиць” на незалежному телеканалі “Інтер”. А робочий стіл прикрашали російські рублі. Про це свідчать фото, зроблені під час інтерв’ю для порталу tochka.net.

У лютому 2015-го – саме тоді було опубліковане інтерв’ю – Михайлина Скорик займала посаду головного редактора “Подробиць” на “Інтері”. У цей час в країні уже більш як півроку триває війна із зовнішнім агресором.

 

“Зараз, коли Україна перебуває у стані війни, багато хто говорить, що потрібно підтримувати фронт, йти воювати, але я переконана, що інформаційна війна не менш жорстка, ніж війна фізична.”, – каже Скорик журналісту tochka.net Анастасії Полощанюк.

 

Працювати на канал “Інтер” Михайлина Скорик приходить у квітні 2014 року. Саме тоді починаються перші бойові дії на Сході України – загони бойовиків захоплюють Слов’янськ, Краматорськ, Дружківку. До цього з 2012-го журналістка працювала випусковим редактором ток-шоу “Ранок з Україною” і редактором сайту sobytia.tv телеканалу “Україна”. Крім цього, була головним редактором tochka.net, редактором газети “Лівий берег”, редактором каналу “1+1” тощо.

 

“Не секрет, що є злочини, які відбуваються з вини наших військових. Скільки було скандалів, що вони п’яні, в напруженому стані зупиняли інші машини, щось відбирали, когось били. З точки зору пропаганди ми повинні про це мовчати, тобто працює самоцензура, адже це наші герої. Але ні, ми повинні правдиво розбирати всі проблеми”, – така позиція Скорик щодо висвітлення війни з російським агресором.

 

Варто зазначити, що чоловік Михайлини Скорик Сергій Шкарівський на превеликий жаль загинув у боях під Іловайськом 19 серпня 2015 року. Сама ж журналістка нещодавно засвітилася у скандальній ситуації щодо родини загиблого, про що відверто розповіла рідна сестра Сергія Шкарівського.

Bookmark the permalink.

Comments are closed