Вихованці стадіону “Чемпіон” стали призерами всеукраїнських змагань з кікбоксингу. Про це повідомила директор стадіону Анжела Макєєва.
“Чемпіонат України з кікбоксингу WPKA відбувся в місті Львів 3-6 травня 2017 року. Результати команди міста Ірпеня: Шульга Мирослав (юніори, вага до 60 кг) – 2 місце; Костріца Катерина (дорослі, вага до 65) – 2 місце; Сотин Володимир (дорослі, вага до 80) – 1 місце”, – розповіла Макєєва.
Вітаємо наших спортсменів!