![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/12/DSC05118-scaled.jpg)
Учора Храм Святого Миколая Чудотворця української Православної Церкви, який знаходиться в Ірпені, святкував своє 20-річчя. Про це повідомили на сайті Фіскального університету.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/12/991005-116330.jpg)
Керівництво навчального закладу звернулося за благословенням до Блаженнішого Володимира, митрополита Київського і Всієї України – Предстоятелю Української Православної Церкви. Після того, як благословення було отримано в липні 1999 року і почалося будівництво, місце під нього освятив секретар митрополії Віталій Косовський.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/12/991030-118817.jpg)
Храм був зведений за 6 місяців і вже 19 грудня того ж року відбулося освячення, яке здійснив Митрополит Володимир, а після першої відслуженої літургії він подарував храму частку мощей Святителя і Чудотворця Миколая.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/12/991020-118528.jpg)
Нагадаємо, ідея створення храму належить керівництву Фіскального університету, на той час Академія державної податкової служби України. Задумом ректора Академії державної податкової служби України Петра Мельника було побудувати “храм Божий в храмі науки”, який повинен стати осередком духовної просвіти.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!