Керівник поліції Київщини здійснив виїзний прийом до Ірпеня

23 серпня керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов провів виїзний прийом громадян в Ірпені. Також полковник поліції зустрівся з громадою Ірпінського регіону щодо розслідування резонансних кримінальних проваджень. Про це повідомили на офіційній сторінці у Facebook “Поліція Київської області”.

“Прийом здійснювався колегіально і розпочався о 16.40 годині, а тривав майже до опівночі. До Ірпінського відділу поліції приїхали керівники структурних підрозділів та служб Головного управління поліції Київщини. Серед них начальник Слідчого управління Сергій Рекун, його заступники по різним напрямкам слідства, начальник Управління протидії наркозлочинності, Управління карного розшуку, Управління превентивної діяльності. Також були присутні керівники місцевої поліції”, – йдеться у повідомленні.

На  зустріч з новим очільником поліції області прийшла велика кількість жителів. Люди йшли до поліції не тільки з проблемними питаннями, а особисто познайомитись з Андрієм Нєбитовим, висловити слова довіри та вдячності. Депутати, представники місцевого самоврядування, активісти, працівники місцевого мас-медіа,пересічні жителі, всі ті, хто вболіває за майбутнє Ірпінського регіону.

Було висвітлено низку складних питань як кримінального характеру, так і адміністративного. Люди скаржились на зволікання у розслідування кримінальних проваджень, у некомпетентності місцевих працівників поліції, питання спадщини, про збереження зелених насаджень, про невиконання судових рішень, про незаконну забудову міста та району, про незаконний обіг наркотиків, та ще багато різних складних запитань. Полковник поліції одразу надавав вказівки іншим керівникам структурних підрозділів як по адміністративних питаннях, так і по кримінальних провадженнях.

За період розмови з новим керівником обласної поліції було зареєстровано документально 36 звернень. 

Кримінальні провадження, які потребували детального, ґрунтовного та змістовного вивчення були витребувані до Слідчого управління поліції Київщини. Хід їх розслідування взято під особистий контроль Андрія Нєбитова.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.