Карплюк ветував рішення виконкому щодо платних послуг в парках Ірпеня

13 Вересня 2016

Ірпінський міський голова Володимир Карплюк наклав вето на рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради “Про затвердження переліку та цін на платні послуги, які надають парки культури та відпочинку, підпорядковані відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради”. Виконавчий комітет підтримав таку ініціативу міського голови. Про це повідомляється на сайті Ірпінської міської ради. 

1_5344dced5bb3f5344dced5bb79

Рішення планують передати на розгляд Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради для погодження та надання пропозицій щодо доцільності затвердження переліку та цін на платні послуги у парках Ірпеня.

Нагадаємо, що нещодавно відділ культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради, якому підпорядковуються міські парки запровадили ряд платних послуг у зелених зонах. Особливе обговорення у соцмережах сьогодні викликав пункт про пішохідні екскурсії у парках вартістю 3 грн. Більшість учасників  дискусії припустили, що мова іде про платний вхід у парк.

За словами очільника відділу культури, національностей та релігій в ІМР Євгенії Антонюк, тут мова іде суто про масову (від 5 чоловік) екскурсію по парку із екскурсоводом, який розповість про історію створення парку та про Ірпінь. Таку послугу можна буде замовити у відділі культури завчасно.

Bookmark the permalink.

Comments are closed