Вхід до ірпінських парків був, є і завжди буде безкоштовним

13 Вересня 2016

Вхід до усіх парків Ірпеня є і завжди буде абсолютно безкоштовним. Цю інформацію “Правді Ірпеня” підтвердила начальник відділу культури, національностей та релігій ІМР Євгенія Антонюк.

“Інформація про платний вхід у наші парки – абсолютно неправдива. Мешканці Ірпеня і гості міста можуть без будь-яких перешкод приходити у наші парки, гуляти і відпочивати там”, – зазначила Антонюк.

31114070

Нагадаємо, що нещодавно відділ культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради, якому підпорядковуються міські парки запровадили ряд платних послуг у зелених зонах. Особливе обговорення у соцмережах сьогодні викликав пункт про пішохідні екскурсії у парках вартістю 3 грн. Більшість учасників  дискусії припустили, що мова іде про платний вхід у парк.

Насправді ж, за словами Євгенії Антонюк, тут мова іде суто про масову (від 5 чоловік) екскурсію по парку із екскурсоводом, який розповість про історію створення парку та про Ірпінь. Таку послугу можна буде замовити у відділі культури завчасно.

Що ж до оплати за користування мангалами (30грн за годину), то таку потребу Євгенія Антонюк пояснила надзвичайно високою швидкістю зношування інвентаря. Мангалами у парках користуються практично щодня, деякі з них уже потребують серйозного ремонту, а деякі – заміни. Віддак, оплативши мангал наперед, відвідувачі парку зможуть забронювати його на певну дату і час. Користування столиками залишається безкоштовним.

“Ніхто не братиме коштів, якщо у парк прийде сім’я зі своїм пледом і влаштує невеликий пікнік на газоні, але якщо планується великий захід – святкування Дня народження чи якогось іншого свята з окремими пуфиками, столами, стільцями, музикою, то така посла буде платною”, – також прокоментувала Євгенія Петрівна.

Платні послуги запровадять у міських парках Ірпеня з 1 жовтня. На кожну оплату будуть видаватися відповідні чеки. Систему їх оформлення ще розробляють.

Bookmark the permalink.

Comments are closed