Ірпіньводоканал визнали одним з кращих підприємств України

В Ірпені продовжують активно реконструювати дороги. Разом з цим масово міняють застарілі комунікації. Протягом минулого року комунальне підприємство “Ірпіньводоканал” проклало близько 20 км нового водогону. Цього року обіцяють ще більше. Завдяки плідній співпраці з містом, створенню додаткових послуг та викоріненню корупції Ірпіньводоканал визнають одним з кращих не лише на Київщині, а й в Україні.

“У нас кожного року різні номінації “Лідер року”, “Краще підприємство року” по різних критеріях. Зі всіх підприємств України ми зайняли 3 місце”, – розповів Маркушин.

Останні два роки називають революційними у розвитку Ірпіньводоканалу. За цей час було придбано 11 одиниць нової техніки. Працівників забезпечили зручною уніформою та побудували для них нове службове приміщення. Створили сучасний абонентський відділ та запустили сайт підприємства із особистим кабінетом для споживачів.

У 2016-му в розвиток підприємства та оновлення мереж вклали понад 30 млн. грн. Цього року передбачено уже близько 40-ка. Зараз головний проект водоканалу – це будівництво станцій знезалізнення та водопідготовки. Такі об’єкти дозволять вирішити проблему із якістю води, що надходить до споживачів.

Активний розвиток та високу якість роботи Ірпіньводоканалу підтверджує і Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. За результатами останніх масштабних перевірок, із понад 60-ти водоканалів України Ірпінське підприємство було єдине, якого не оштрафували.

Детальніше – в сюжеті:

Bookmark the permalink.

Comments are closed.