Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги запрошує мешканців громади підписувати декларації із сімейними лікарями та педіатрами.
Зокрема, наразі нових декларантів готова приймати сімейна лікарка Амбулаторії №3 Анастасія Бровенко. Вона закінчила Національний університет О. О. Богомольця, де навчалася на факультеті педіатрії. Анастасія працює лікарем вже 9 років.
«Лікар має індивідуальний підхід до кожного пацієнта, особливо до найменших. Ви і ваші дітки зможуть отримати кваліфіковану консультацію і допомогу, а також, завдяки профілактичній роботі максимально вберегтися від небезпечних захворювань», — зазначають в Ірпінському центрі первинної медико-санітарної допомоги.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-24_10-23-13-768x1024.jpg)
Для підписання декларації телефонуйте в реєстратуру Амбулаторії №3: 0459795203, 0503779252.
Також нових пацієнтів готові приймати й лікарі Амбулаторії №6. Сімейні лікарки Тетяна Єпіфанова та Марія Рибак і лікарка-педіатр Наталія Курган чекають на нових декларантів.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-16_10-05-16-1-576x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/Dyzayn-bez-nazvy-1536x864-1-1024x576.png)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-16_10-05-15-1-768x1024.jpg)
Щоб стати пацієнтами лікарів Амбулаторії №6, потрібно зателефонувати в реєстратуру: 0459795206, 0990030316.
Нагадаємо, раніше колектив Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги придбав медикаменти, продукти, цигарки, енергетики для хлопців з Ірпеня, які зараз на передовій захищають Україну