Ірпінських школярів навчали захищати себе від насильства — ITV

Поліцейські та соцпрацівники продовжують навчати ірпінських школярів захищати себе від насильства. Нещодавно лекцію на цю тему провели для учнів 9-10 класів Ірпінського ліцею №2. Про це написали на сторінці ліцею у фейсбуці.

«На жаль, тисячі українських дітей страждають від жорстокого поводження в родині, від найближчих людей — своїх батьків. Діти мають право на захист від приниження та насильства, від нелюбові, щоденних знущань та принижень. Вони заслуговують на дитинство без насильства!», — наголосили у Ліцеї №2.

Розповідали дітям про захист від насильства представниця Служби у справах дітей та сім’ї Ірпінської міської ради Наталія Дисківська та представниця ювенальної превенції Ірпінського відділу поліції № 2 Бучанського РУП ГУНП в Київській області Віталіна Прядко за підтримки представників мобільної бригади соціально-психологічної допомоги Наталії Вагнер і Олени Шевченко.

Нагадаємо, раніше схожу лекцію провели в Ірпінському ліцеї «Лінгвіст». Тоді семикласниками розповіли, як діяти у випадку домашнього насильства.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.