Друг Ірпеня Борис Тодуров отримав орден “За заслуги”

23 Листопада 2017

За значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги та високий професіоналізм Орденом “За заслуги” ІІІ ступеня нагороджено великого друга Ірпеня, доктора медичних наук, професора, Заслуженого лікаря України, директора Київського міського центру серця Бориса Тодурова. Про це повідомив мер Ірпеня Володимир Карплюк.

“Таке визнання відомого українського лікаря-кардіохірурга для нас, ірпінчан, є дуже приємним. Адже вже два роки Ірпінська міська центральна лікарня тісно співпрацює з Київським Інститутом серця. У рамках цієї співпраці наші лікарі набираються нового досвіду і підвищують свою кваліфікацію, а хворі отримують необхідну медичну допомогу. Тому від усієї ірпінської громади, щиро вітаю Бориса Михайловича Тодурова з високою відзнакою! Зичу йому усіляких гараздів!”, – зазначив Карплюк.

 

Як відомо, в Ірпені за останні три роки у медичній сфері було проведено ряд реформ.Так, у 2015-му в Ірпені з’явилася нова сучасна дитяча поліклініка, де працюють вузькопрофільні спеціалісти та дитячі лікарі- стоматологи. Розміщені кабінет масажу, ЛФК, сучасний фізіотерапевтичний кабінет тощо. Стаціонарне та поліклінічне відділення Ірпінської дитячої міської лікарні оснастили високовартісним медичним обладнанням: апарат ультразвукової діагностики, ЕКГ, сумка-укладка першої медичної допомоги, дефібрилятор, апарат штучної вентиляції легень, концентратор кисню та інше устаткування. Крім того, великим проривом для медицини Ірпеня стало відкриття трьох амбулаторій сімейного типу. У 2016-му році відкрито сучасний мамологічний центр. Також недавно в Ірпінській міській лікарні з’явився ще один операційний блок, оснащений якісним обладнанням із Німеччини, а у поліклініці для дорослих відкрився стоматологочний рентгенкабінет з дентальним рентгенапаратом і ортопантомографом.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed