Ірпінські тхеквондисти привезли зі змагань 45 медалей

22 квітня в Києві пройшли відкриті змагання із тхеквондо, в яких взяли участь 350 спортсменів з різних регіонів України. У складі команди Київської області змагалися й спортсмени з Ірпеня. Їм вдалося вибороти 45 медалей.

Ірпінь на змаганнях представляли вихованці Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи, СК «TAEKWONDO EMPIRE» та СК «Вулкан».

Юні спортсмени Ірпінської ДЮСШ та спортивного клубу «TAEKWONDO EMPIRE» завоювали 6 золотих, 4 срібні та 14 бронзових медалей. До змагань їх готували тренери Світлана Опришко, Олег Опришко та Олександр Демидович.

А вихованці спортивного клубу «Вулкан» привезли в Ірпінь 8 золотих, 9 срібних та 4 бронзові медалі.

Завдяки результатам спортсменів Київщини, зокрема й ірпінців, команда Київської області посіла друге загальнокомандне місце на змаганнях.

Нагадаємо, наприкінці березня із чемпіонату України з тхеквондо юні спортсмени з Ірпеня повернулися із 16 медалями. 12 із них вибороли вихованці Ірпінської ДЮСШ і 4 — учні СК «Вулкан». Зокрема п’ятеро юних спортсменів стали чемпіонами України у різних вікових категоріях.