Ірпінські спортсмени стали призерами чемпіонату світу з хортингу в Мілані

З 10 по 12 листопада в Мілані відбувся 5-й чемпіонат світу з хортингу, в якому загалом взяли участь 492 учасника з 16 країн. Ірпінські спортсмени стали призерами чемпіонату світу. Про це повідомляє Ірпінська міська рада.

У складі національної збірної команди України ірпінські спортсмени посіли призові місця у таких категоріях: «Двобій» — 1 місце — Михайло Сергієнко; «Сутичка»: 1 місце — Андрій Мельник; 1 місце — Михайло Сергієнко; 2 місце — Роман Шуманський; 3 місце — Ілля Огнєв.

За підсумками чемпіонату світу в командному заліку: 1 місце — Україна; 2 місце — Італія; 3 місце – Франція.

Нагадаємо, днями вихованці Ірпінського спортивного клубу «Санчін» стали призерами чемпіонату Київської області «ІКО Накамура 1st Kyiv citi Championship» з кіокушинкай карате, який відбувся в смт. Калинівка.