Підкорювачка Евересту Антоніна Самойлова провела урок волонтерства в Ірпені (відео)

Поки її тато і брат на фронті, вона підіймає український прапор на найвищих точках світу! Антоніна Самойлова – перша українка, яка двічі приборкала гору смерті, дах світу, найвищу точку на планеті – Еверест.

Уперше Самойлова підкорила Еверест минулого року. Друге сходження відбулося 5 місяців тому – 24 травня. Тоді жінка захворіла. Але бажання здійняти прапор України на найвищій точці світу перемогло слабкість.

Із початком повномасштабної війни Самойлова прославляє українців не лише у спорті, а й у волонтерстві. Своїм досвідом приїхала поділитися із учнями Ірпінської гімназії «Освіта». Альпіністка розповіла як навчає дітей, що постраждали від війни, гірському туризму. Як влаштовує вечері за донати. А учні розповідали знаменитості про свої добрі справи.

«Допомагала з дитячим харчуванням, підгузниками, одягом і так далі».

У сам розпал зустрічі почалася повітряна тривога і учні разом із гостею перемістилися у шкільне укриття. Попри не дуже комфортні умови, зустріч із Антоніною Самойловою залишила у дітей приємні враження.

Богдана, учениця Ірпінської гімназії «Освіта»:

«Я теж захотіла допомогти іншим людям та й піднятися на гору теж захотілося мені, щоб зрозуміти ціну свого життя й ціну допомоги іншим».

Антоніна Самойлова, українська альпіністка, волонтерка:

«У гори і на вершини підіймаються головою, своєю силою духу і ось цим. В українців цього дійсно дуже багато. Ми вольова нація, мабуть історично так склалося, бо ми завжди виборюємо свою свободу й свої права. І тому йдемо на свою дуже високу й важку вершину. Але, знаєте, чим вища вершина – тим кращий із неї вид!».

Альпіністка завітала в Ірпінську гімназію «Освіта» на запрошення Молодіжного парламенту Ірпеня.

Валерія Лактіонова, членкиня ГО «Молодіжний парламент Ірпеня»:

 «Взагалі у нас є домовленість з усіма школами, ліцеями, гімназіями Ірпеня для проведення таких уроків і кожен раз буде запрошуватися нова зірка».

Bookmark the permalink.

Comments are closed.