Ірпінська центральна міська лікарня отримала важливе медобладнання

Ірпінська міська центральна лікарня отримала важливе медичне обладнання: кювез для недоношених малюків, електричний підйомник для лежачих хворих, електричний вертикалізатор, подушки та постільну білизну. Про це повідомляють на сторінці благодійного фонду «Міст Добра» у фейсбуці.

Допомогу медзакладу передали представники благодійного фонду та депутат Ірпінської міської ради Петром Королем за підтримки Української асоціації підтримки народу «Association Avenir Franco-Ukrainien» і жіночого руху «ЗА майбутнє».

Зауважується, що благодійники також домовилися про співпрацю з медзакладом. «Обговорили потреби КНП «Ірпінської центральної міської лікарні» з Антоном Довгополом, щоб забезпечити належну підтримку цьому важливому медичному закладу. Дякуємо всім, хто долучився до цього благородної справи. Разом ми можемо змінити життя та подарувати надію тим, хто цього потребує найбільше», — додали у фонді «Міст Добра».

Нагадаємо, нещодавно Ірпінська міська центральна лікарня отримала медичне обладнання для хірургічного відділення. Таку гуманітарну допомогу ірпінським лікарям передали благодійники «Армії спасіння» зі Швеції.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.