11 жителів Ірпінської громади вже отримали сертифікати за зруйноване майно, — Олександр Маркушин

В рамках другого етапу програми єВідновлення вже 11 жителів Ірпінської громади отримали сертифікати за зруйноване майно. Йдеться про сертифікат на купівлю нового житла замість повністю знищеного. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Вже 11 жителів Ірпінської громади отримали такі сертифікати. Другий етап єВідновлення стартував 15-го серпня, а сьогодні наші містяни вже отримали сертифікати із конкретними сумами компенсації та можуть починати обирати своє майбутнє житло. Нині ми — єдина громада на Київщині, яка має вже опрацьовані та затверджені заявки. Також нагадую, що триває й 1-ший етап єВідновлення, який передбачає компенсації за ремонтні роботи до 200 тисяч гривень», — сказав мер міста.

Для того, щоб подати заяву на компенсацію за повністю зруйноване житло, потрібна лише «Дія». У випадку, якщо у вас немає смартфона, або з інших причин ви не можете встановити «Дію», можна звернутись до спеціалістів у ЦНАПі (вул. Шевченка, 2-А).

Нагадаємо, відучора сертифікати за зруйноване майно стали доступні для ознайомлення у додатку «Дія». З нього можна дізнатись суму компенсації та почати пошуки майбутнього помешкання. А вже з листопада — використати сертифікат на купівлю житла.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.