Ірпінські школярі продовжують збирати гуманітарну допомогу на Схід

14 Березня 2020

Школярі та студенти Приірпіння всього за два дні зібрали цілу кімнату заповнену продуктами харчування та побутовою хімією аби відправити на Схід України і привітати наших захисників із Днем українського добровольця.

 “Акція абсолютно благодійна. Діти приносили все, що могли, все, що батьки передали. Ми сьогодні закінчили збір гумунітарної допомоги”, – розповіла спеціаліст освіти і науки ІМР Тетяна Панасюк.

До цієї благодійної акції долучилися майже усі навчальні заклади регіону, а збирали допомогу і будуть формувати пакунки на Схід вихованці військово-патріотичного гуртка «Ратібора». Кажуть, що для них це вже звична справа.

За словами керівника гуртка “Ратібора” Сергія Забавського, є потреба в увазі народу до армії. Ті смаколики, варення, згущене молоко – воно все потрібно. Солдат хоче солоденького на позиції, гарячого чаю –невчасно, не за розкладом, а просто за бажанням. І це підтримується тим, що народ усе ж зі своєю армією. Він (солдат) п’є чай і каже: “От дякую, що ви привезли мені чай, який можна випити серед ночі, а не тільки за розкладом!”

Отримають допомогу від школярів Приірпіння добровольчі та медичні підрозділи Добровольчого українського корпусу. Доставлять її представники волонтерського об’єднання “ФМ”.

“Дуже важливо, що в нас із тими бригадами, куди ми передаємо гуманітарну допомогу, є зворотній зв’язок, адже вони звідти на наші подарунки, на наші малюнки передають також нам вітання і подяки, прапори, розписані їхніми підписами. Це надто важливо і зворушливо для дітей”, – додала Тетяна Панасюк.

 Вантаж із подарунками до Дня добровольця відправиться з Ірпеня на Схід уже найближчим часом.

Детальніше – в сюжеті:

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed