![photoeditorsdk-export-2022-01-30T132249.167](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/01/photoeditorsdk-export-2022-01-30T132249.167.png)
Цієї ночі Приірпіння знову засипало снігом. Товщина снігового покрову становить близько 10 см. Із раннього ранку працівники комунальних підприємств розчищають дороги й пішохідні зони в населених пунктах Ірпінської громади. Про це повідомляє Інформаційне агентство ITV.
«Розпочали прибирання о 4-й годині. Стартували з центральних вулиць Ірпеня. 50 наших працівників трудяться без перепочинку. Зараз чистимо та посипаємо дороги, прибираємо тротуари по всьому місту та в селах Михайлівка-Рубежівка, Забуччя, Козинці й Діброва. Стараємося якнайшвидше охопити всю територію Ірпінської громади», – повідомив заступник директора комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства “Ірпінь”» із питань благоустрою міста Дмитро Сухомлин.
Для ліквідації наслідків негоди підприємство задіяли весь свій арсенал: 8 тракторів для прибирання снігу на дорогах, 5 піскорозкидувачів, які посипають вулиці піщано-сольовою сумішшю, ручну техніку для очистки тротуарів та звичайні лопати.
Із 6-ї години ранку приступили до роботи співробітники КП «Управління благоустрою міста». Як повідомила керівниця підприємства Юлія Прибилова, тротуари й доріжки в парках, скверах і навколо них розчищають 30 працівників, використовується 6 одиниць спецтехніки.
«У першу чергу прочищаємо тротуари навколо парків і скверів, далі вхідні групи, сходи й доріжки. Потім знову проходимо ручними машинами тротуари», – розповіла Юлія Прибилова.
![photoeditorsdk-export-2022-01-30T132444.650](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/01/photoeditorsdk-export-2022-01-30T132444.650.png)
![photo_2022-01-30_12-45-01-768x1024](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/01/photo_2022-01-30_12-45-01-768x1024-1.jpg)
![photo_2022-01-30_12-45-03-2-768x1024](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/01/photo_2022-01-30_12-45-03-2-768x1024-1.jpg)
![photoeditorsdk-export-2022-01-30T132348.384](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/01/photoeditorsdk-export-2022-01-30T132348.384.png)
![photo_2022-01-30_12-45-04-2-768x1024](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/01/photo_2022-01-30_12-45-04-2-768x1024-1.jpg)
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!