![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/11/7490977825787753856876201312882811312537600o_5dc69262c1f64.jpg)
Вихованці ірпінської студії танцю «Jardin de la Dance» потребують нашої підтримки, адже вони беруть участь у конкурсі Udance Show. Для того, щоб допомогти, треба відправити смс з кодом U7 на номер 576. Про це повідомили на сайті 04597.
Як відомо, 12 команд змагаються у цьому конкурсі за честь представляти своє місто на крутому фінальному шоу року – UDANCE Show.
Шляхом смс голосування буде обрана команда, яка представить свою студію і місто на грандіозному шоу. Переможе та команда, яка набрала найбільшу кількість голосів.
Голосування проводиться з 18:00 8 листопада до 18:00 15 листопада.
Нагадаємо, Udance Show – унікальне шоу, яке об’єднає найкращих представників танцювального світу і України. Обрані танцювальні команди покажуть свої кращі перфоманси. Топ команди року будуть визначені протягом шоу.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/11/7695555625787752590209667889552935011483648o_5dc692839b0e3-1.jpg)