Ірпінці зможуть проголосувати за 67 проектів Громадського бюджету

31 Жовтня 2016

Сьогодні на сайті Ірпінської міської ради з’явилися реєстри позитивно та негативно оцінених проектів Громадського бюджету м. Ірпінь на 2017 рік.

yak-zrobiti-golosuvannya-v-vkontakte-vdkrite-ta-anonmne-navscho-potrbn-opituvannya_552

Загалом 67 проектів допускаються до голосування, а 22 проекти оцінені негативно. Причинами надання негативної оцінки стали такі чинники: проекти стосуються землі, які не є власністю ІМР, не відповідають територіальному принципу або вимагають створення додаткових штатних одиниць і їх утримання їх за рахунок місцевого бюджету.

Детальнішу інформацію можна отримати за адресою: м. Ірпінь, вул. Шевченка 2-а, Ірпінська міська рада, відділ організаційної роботи та внутрішньої політики, каб. 32, тел. 67-407.

Нагадаємо, що 25 вересня цього року закінчилось подання проектів на участь в “Громадському бюджеті м. Ірпінь”. Загальна кількість поданих ірпінцями проектів – 92, що свідчить про велику активність і інтерес громадян до життєдіяльності свого міста.  З 5 до 13 листопада кожен мешканець Ірпеня зможе віддати свій голос за один малий і один великий проект. Проголосувати можна буде у ЦНАПі, на сайті Ірпінської міської ради, а особа, які не можуть пересуватися, – вдома.

Bookmark the permalink.

Comments are closed