“Нові обличчя” збирають круглий стіл, щоб врятувати опалювальний сезон у Коцюбинському

31 Жовтня 2016

Компанія-підрядник ТОВ “Мастер-Енерго”, яка постачає у Коцюбинському тепло, заявила, що ресурсів у неї вистачить лише на один день – до першого листопада. У зв’язку з цим, депутати Коцюбинської селищної ради від фракції “Нові обличчя” терміново збирають круглий стіл, який відбудеться сьогодні увечері.1_699
“Ми офіційно запросили на цю зустріч селищного голову Ольгу Матюшину, директора ТОВ “Мастер-Енерго”, депутатів селищної ради. Приєднатися також зможуть мешканці Коцюбинського, бо у нас справді величезна проблема. Багато будинків, школа і поліклініка відзавтра можуть залишитися повністю без опалення. Сьогодні під час круглого столу ми хочемо знайти конкретні рішення і виробити чіткий план дій у цій ситуації. Затягувати не можна, це критична ситуація”, – коментує депутат Ірпінської міської ради, один з ініціаторів круглого столу Богдан Слюсаренко.

Наразі компанія-підрядник ТОВ “Мастер-Енерго”, з яким селищна голова Матюшина цього року поновила угоду, заявляє, що ресурсів для опалення залишилося до 1-го листопада. Тобто на один день. “Мастер-Енерго” заборгував НАК “Нафтогаз України” майже 6 млн грн. Наразі рахунки компанії арештовано.

Ми уже повідомляли, що цього року у Коцюбинському стався комунальний колапс. Мешканці Коцюбинського вважають, що це результати непрофесійної роботи селищного голови Ольги Матюшиної. Ніколи раніше такої критичної ситуації у селищі не було.

Стало відомо, що у цей важкий для селища час Ольга Матюшина покинула Коцюбинське, щоб поїхати за кордон в інтересах сімейного бізнесу та до Одеси на жіночий форум.

Bookmark the permalink.

Comments are closed