Ірпінчанка потребує допомоги в боротьбі з недугою

32-річна Аліна Матвієнко з Ірпеня потребує фінансової допомоги для продовження лікування. Про це йдеться в її дописі у Facebook, проілюстрованому результатами обстеження й лікарським висновком.    

Як відомо, Аліна була вагітна другою дитиною п’ять місяців, коли дізналася, що захворіла на рідкісну онкологічну недугу – міофібробластичну саркому щелепи. 22 серпня минулого року вона народила сина, а у вересні їй зробили операцію з видалення пухлини. 

“Завдяки вам, вашій допомозі, молитвам і підтримці моїх рідних я вже подолала нелегкий шлях, – пише Аліна. – Але напередодні Нового року, коли пройшла КТ, МРТ і сцинтиграфію, були виявлені нові осередки (хвороби) в костях. На жаль, хвороба не відійшла! Болі нестерпні, між “нічого не болить” і “Господи, як боляче” – лічені хвилини”. 

Як повідомила жінка, лікарський консиліум призначив їй чотири курси хіміотерапії, кожен із яких коштує 10 тис. грн. «У понеділок (13 січня) мені будуть вшивати під ключицю порт-систему для капання хімії, така послуга – 14 тис. грн», – розповіла вона. Крім того, їй щомісяця вводять золедронову кислоту вартістю 2 тис. грн. 

“Я дуже потребую вашої допомоги, – написала Аліна. – Вірю, що зможу це все пройти, але без вашої допомоги мені й моїй сім’ї дуже складно впоратися. Я дуже хочу жити, бачити, як ростуть мої дітки, і прошу вас допомогти мені пройти лікування”.

Кошти на лікування Аліни Матвієнко можна внести на її картку в “Приватбанку”: 4149 4390 0123 3836.

Джерело: Інформаційне агентство ITV

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.