Ірпінчанка Анастасія Чижевська здобула золото Кубку Європи з дзюдо

Майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо, ірпінчанка Анастасія Чижевська здобула «золото» на Кубку Європи. Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту КОВА.

Змагання проходили 8-9 липня у Таллінні, Естонія. Анастасія Чижевська змагалася у ваговій категорії 57 кг. До змагань спортсменку готували її тренери Олександра Старкова та Карен Балаян.

Варто зазначити, Анастасія Чижевська також представляла Україну у складі національної збірної на Європейських іграх-2023, що проходили в Кракові. На змаганнях команда українських дзюдоїстів поступилася угорцям.

«Поступилася на мультиспортивному Євро-2023 в Кракові, щоб стати володаркою найпрестижнішого трофею в Таллінні», — наголосили в Управлінні молоді та спорту.

Нагадаємо, Анастасія Чижевська багато разів успішно представляла Україну на міжнародних змаганнях. Зокрема, минулого року виборола «бронзу» на чемпіонаті Європи з дзюдо та срібну медаль на Європейських іграх серед студентів.