Ірпінчани кращі в світі з карате!

23-24 травня у м. Кракові (Польща) кращі спортсмени спортклубу «Санчін», у складі збірної України, прийняла участь у Відкритому Чемпіонаті Європи з карате серед підлітків, юніорів та дорослих. Збірна виступила блискуче: 5-ть золотих і 5-ть бронзових медалей.

Серед дорослих першість в поєдинках вибороли Ілля Сергієчко (м.Вишгород, с/к «Фортеця») та Анастасія Ейсмунт (м. Гостомель, с/к «Санчін»). Обоє спортсменів отримали відзнаку «Кращий боєць змагань». Золото виборов Іван Лут (м. Ірпінь, шк. № 3), а також посів третє місце в комплексах. Срібло додому привезли Діана Кухар (м. Ірпінь, шк. № 12), Анна Лімонт (м. Гостомель, шк. №14). А тренер клубу Галина Андрійчук стала третьою в поєдинках і в комплексах.

Того ж таки дня в м. Броварах спортсмени клубу виборювали перемоги на двох змаганнях. На Чемпіонаті України з кіокушинкай карате золото у Олега Шарапова, срібло в Анни Бабич, бронза – в Юрія Мартиненка (м. Ірпінь, шк. № 3). Молодші вибороли 8 золотих, 6 срібних, 2 бронзових медалі на Чемпіонаті Київської області з кіокушинкай карате.

Кращими визнали Гліба Баклицького, Максима Бондаря – (м. Гостомель, шк. №14)., Дмитра Стрільця (м. Ірпінь, шк..№ 3), Єлизавету Деркач, Михайла Войтенка (м. Ірпінь, шк. № 17), Андрія Дубінка, Вікторію Чубатюк (м. Ірпінь, шк. № 2).

Змагальний рік спортклуб завершив «домашніми» – Першість спортклубу, змаганнями, присвяченими Дню захисту дітей. Саме на таких двобоях формуються нові чемпіони. За ними наше майбутнє: Лев Міщенко, Кирило Шарудило, Олександр Предко, Маша та Міша Гречангюки, Влад Руденко, Олександр Залевський. Їм тільки по 6-7 років та наполегливою працею юні каратисти примножать славу спортклубу і міста.