Ірпінь відвідає відомий медик

Перший візит всесвітньо відомого медика Валентина Герайна, який буде проводити навчання лікарів,  до Ірпеня заплановано на травень. Про це у своєму блозі на LB.ua написав Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

Герайн

 

“Велика честь працювати з такою людиною. І нам приємно, що Валентин Герайн зацікавився нашим містом і погодився працювати з нами”, – наголосив мер міста.

Як відомо, Валентин Герайн – професор університетської клініки ім. В.Гете у місті Франкфурт на Майні, керівник приватної клінічної практики з питань дитячої та сімейної медицини, науковий і медичний керівник фонду імені Герайна, науковий і медичний керівник «ICR-PM: Institute for Cancer Research and preventive Medicine». У всьому світі медика знають як талановитого педіатра, який успішно лікує онкологічні захворювання у дітей. Ще у студентські роки він брав участь у розробці препарату, який сьогодні є на озброєнні всіх армій світу. Цими ліками також рятували дітей, постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи.

Нагадаємо, що минулого року в Ірпені розпочато  реформування медичної галузі. Відкрили ряд нових установ, придбали нове оснащення, розпочали системну роботу для підвищення кваліфікації лікарів. Цього року в рамках реалізації стратегії «Ірпінь – місто здоров’я» починаємо будувати великий сучасний медичний центр.

“Для того, щоб новий центр відповідав європейським стандартам, вже зараз, на етапі початку будівництва, ми повинні чітко розуміти ключові речі: яке оснащення придбати, як обладнати кабінети, які технології використати”, – розказав В. Карплюк. – А для цього потрібні відповідні знання і досвід. Ними володіє фахівець найвищого класу Валентин Герайн”.

Професор Герайн приїжджатиме до Ірпеня один раз на кілька місяців, аби слідкувати за будівництвом медичного центру, а заодно навчати наших медиків, як працюють у Європі. Перший візит заплановано на 15-21 травня.

Варто зазначити, що в розвинених країнах медицина зорієнтована на профілактику та попередження хвороб. Дуже велика увага приділяється діагностиці, бо від цього залежить методика подальшого лікування. Україні також потрібна така система: щоб люди довіряли лікарям, щоб кожен медичний центр мав новітнє обладнання, і щоб навіть стіни лікарні додавали бадьорості, а не пригнічували.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.