![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/03/E4A5899A-C6BE-4125-9F71-6A7A77C5A0F7-1024x683.jpeg)
Сьогодні Ірпінь з робочим візитом відвідав міністр культури України Євген Нищук. Про це повідомила виконуюча обов`язки міського голови Ірпеня – Анастасія Попсуй.
Під час зустрічі з працівниками культури міністр розповів про нові можливості розвитку закладів культури, про сучасні перспективи для митців на місцях, про значні зрушення у цій галузі за останні роки. Справді, зараз ми спостерігаємо суттєву динаміку розвитку української культури – активно знімаються українські фільми, видаються україномовні світові бестселлери, одна за одною відриваються виставки українських художників.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/03/658EDBFF-BEBB-4367-9BC7-64FD4A9E2627-1024x683.jpeg)
Ірпінь теж не пасе задніх. Нашому місту є чим похвалитися і що поставити у приклад. Легендарний Будинок творчості письменників з реконструйованим парком, бібліотека, школа мистецтв, художні пленери, літературні фестивалі, насичене мистецько-культурне життя! Все це робить наше місто довершеним і повним. Тому є надія, що Міністерство культури посприяє в оновленні ще однієї перлини нашого міста – Центрального будинку культури. За словами Анастасії Попсуй проект реконструкції сьогодні було презентовано Євгену Нищуку. Він підтримав його.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/03/E62EB294-1AAD-4A44-9585-C348A583E04D-1024x683.jpeg)
Анастасія Попсуй додала, що саме Ірпінь став першим містом, яке міністр відвідав у рамках своїх робочих візитів Київщиною і це надзвичайно приємно.