Ірпінь відвідали 75 парламентарів із Євросоюзу та Великобританії (фото)

У річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну Ірпінь відвідала делегація із 75 парламентарів держав-членів Європейського Союзу. Спілкувався із гостями керуючий справами виконкому Ірпінської міської ради Дмитро Негреша.

Як повідомляють в Іріпінській міськраді, до складу об’єднаної делегації увійшли парламентарі держав-членів ЄС «United for Ukraine»(U4U), парламентська делегація Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, представники Постійних делегацій іноземних держав у Парламентській Асамблеї Ради Європи та груп з міжпарламентських зв’язків з Україною національних парламентів іноземних держав. Разом із ними також в Ірпінь прибули і кілька європейських медіа.

Разом із Дмитром Негрешею представники міжнародної делегації оглянули житловий комплекс «Ірпінські Липки», Центральний будинок культури та «кладовище» знищених автівок.

Варто зазначити, члени глобальної парламентської мережі «United for Ukraine» (U4U) виступили із заявою з нагоди річниці повномасштабної російської агресії проти України.

«Найрішучіше засуджуємо безпідставну і несправедливу війну агресії Росії проти України, незаконну окупацію українських регіонів, спрямовану на знищення української державності та українського народу, і ніколи не визнаємо незаконних спроб Росії анексувати частину української території, що мали місце з 2014 року. Ми повністю підтримуємо цілі України відновити свій суверенітет та територіальну цілісність в межах міжнародно-визнаних кордонів»,- йдеться у заяві, яку опубліковано на сайті Верховної Ради України.

Нагадаємо, напередодні роковин повномасштабної війни росії проти України Ірпінь також відвідав прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес та міністерка оборони Північної Македонії Славянка Петровська.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.