Ірпінь виборов перші місця на танцювальному Кубкові мера

Ірпінські клуби бальних танців “Адажіо” та “Самба” здобули найвищі місця у конкурсі “Українські традиції. Кубок мера м. Ірпінь”, який відбувся вчора у нашому місті. Участь у змаганнях взяли 300 юних талановитих танцівників із 17 клубів Києва та Київської області.

14713017_645962302249167_1299265161505345505_o

14680906_645962132249184_3896852083987320898_o

У складній боротьбі  найбільше перших місць у різних категоріях за весь день змагань посів клуб “Адажіо” з Ірпеня. Він і здобув перемогу та почесний Кубок мера. Друге місце виборов ірпінський клуб “Самба”. Третю сходинку п’єдесталу зайняв клуб бальних танців “Тандем” із Києва. Вітаємо переможців!

Конкурс бальних танців “Українські традиції. Кубок мера м. Ірпінь” був започаткований 2015 року і уже вдруге відбувається в Ірпінському регіоні. Організатори танцювального свята студія танцю “Стиль” із селища Коцюбинське та Асоціація спортивного танцю України. Члени студії “Стиль” не брали участь у конкурсі відповідно до правил.

Змагання проходять за підтримки міського голови Ірпеня Володимира Карплюка, ГО “Нові Обличчя”, а також за підтримки голови Коцюбинського осередку ГО “Нові Обличчя Сергія Даніша.