Підприємців Київщини запрошують на навчання

17 Жовтня 2016

Малі та середні підприємці Київщини мають унікальну можливість пройти навчання в одних з найкращих експертів України, щоб підвищити свою експортну спроможність. Про це повідомляється на сайті Ірпінської міської ради. 

“Практичні інструменти, які опанують учасники тренінгів, дозволять у майбутньому вибудовувати успішні стратегії доступу на нові ринки, розвивати міжнародні контакти та будувати довгострокові відносини з партнерами”, – йдеться в повідомленні.

1509

Програма включає шість одноденних тренінгів з питань первинного та поглибленого вивчення потенційних ринків, експортного бізнес-планування, пошуку партнерів та керування бізнес-контактами. Усі тренінги доповнюватимуть один одного, вибудовуючи таким чином чітке розуміння комплексної стратегії розвитку експортної діяльності. Інтервал між тренінгами (блоками) 4-5 тижнів.

Деталі та форма реєстрації за посиланням: http://lev.org.ua/ua/news/startuvav-vidbir-na-navchalnu-programu-kompleksnij-pidhid-do-eksportu-yak-zaporuka-mizhnarodnogo-uspihu-kompanii-55.html

Запрошуємо!

Bookmark the permalink.

Comments are closed