![photoeditorsdk-export-59](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/06/photoeditorsdk-export-59.png)
Ірпінський міський голова Олександр Маркушин і мер португальського міста Кашкайш Карлуш Керрейраш підписали угоду про партнерство. Про це мер Ірпеня повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.
Він відзначив, що мер Кашкайша вже пообіцяв допомогу у відбудові одного з пошкоджених рашистами дитсадків Ірпеня.
«Я щиро вдячний нашим новим міжнародним партнерам за таку підтримку у цей складний для нас час», – підкреслив міський голова.
![289651265_457592573032488_2678893609862185781_n-766x1024](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/06/289651265_457592573032488_2678893609862185781_n-766x1024-1.jpg)
«Кашкайш ми відвідали із головою Інвестиційної ради Ірпеня Володимиром Карплюком, депутаткою Ірпінської міськради Оленою Павловою та депутаткою Бучанської міськради Іриною Ярмоленко. Можу сказати від імені усіх – місто нас неймовірно вразило. Для нас воно стало яскравим прикладом прогресивного розвитку громади. Тут дуже добре вибудувана транспортна система, дуже якісно і чітко працюють комунальні служби, на високому рівні благоустрій. Я впевнений, що після нашої перемоги представники ірпінських комунальних служб приїдуть до Кашкайша переймати найкращий досвід цього чудового міста», – зазначив Маркушин.
![289959677_457592549699157_4220713975744138552_n](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/06/289959677_457592549699157_4220713975744138552_n.jpg)
Він також висловив подяку меру Кашкайша за гостинний прийом понад 2000 українців, які знайшли тут безпечний притулок.
«Пан Керрейраш зробив усе, щоб українці почувалися у Португалії не біженцями, а як вдома. Велика йому вдячність за це!» – наголосив мер Ірпеня.