Ірпінь долучиться до світової акції «1 мільйон дерев життя»

У Всесвітній день Землі, 22 квітня, Ірпінь разом з іншими містами України долучиться до світової акції «1 мільйон дерев життя». На ірпінській набережній планують висадити 50 дерев. Про це інформує Ірпінська міська рада.

До акції долучаться понад 30 країн по всьому світу. В України висаджувати дерева будуть у 70 локаціях й ірпінська набережна стане центром цієї акції. Усі локації з’єднаються через телеміст.

«Мета акції полягає у висадці 1 мільйона дерев життя задля відновлення екосистеми та об’єднання людей із усього світу навколо цієї ініціативи», — зазначили в ІМР.

Також під час екоініціативи учасники зможуть долучитися до благодійного збору коштів на розвідувальні дрони для ЗСУ в межах проєкту «1000 дронів для України».

Розпочнуть висаджувати дерева о 12:00 біля вказівника «IRPIN RIVER» та будуть рухатися у напрямку романівського мосту.

Варто зазначити, що в Ірпені дерева висадять в честь захисників України та цивільних мешканців міста, які загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.

Нагадаємо, на початку квітня в межах акції «Ірпінь та калина — все буде Україна» у місті висадили 170 кущів калини та 30 фруктових дерев.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.