Інвестрада Ірпеня пропонує провести в місті фінал конкурсу науково-дослідницьких робіт членів МАН

Інвестиційна рада Ірпеня запропонувала Малій академії наук України провести в місті фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН та пообіцяла виділити переможцям грошові винагороди. Про це йдеться в листі Інвестради, підписаному Володимиром Карплюком, на адресу директора МАН Оксена Лісового. Про це повідомляє Інформаційне агентство ITV.

«Інвестиційна рада Ірпеня пропонує Вам  започаткувати співпрацю щодо організації ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Сучасні заклади освіти міста за сприяння Інвестиційної ради та Ірпінської міської ради готові відкрити свої двері для проведення фінального етапу конкурсу-захисту Малої академії наук України», – йдеться в листі.

При цьому повідомляється, що переможці в тих наукових секціях, у яких фінальні захисти робіт відбуватимуться на базі ірпінських шкіл, НВО «Ірпінський ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук» та Університету державної фіскальної служби, отримають матеріальне заохочення в розмірі 25 тис. грн.

«Переконані, що інвестиції в освіту є потужними підвалинами інноваційного розвитку… Мотивація талановитої молоді до пошуку інноваційних ідей розвитку суспільства є серед пріоритетів діяльності Інвестиційної ради, тому маємо на меті матеріально мотивувати  переможців», – наголошується в документі.

У разі проведення фіналу конкурсу в Ірпені Інвестиційна рада обіцяє забезпечити на високому рівні протиепідемічні заходи.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.