Як інспектори Мунварти борються з псуванням комунального майна

Центр Ірпеня, який за останні 3 роки невпізнанно змінився, облаштований для комфортного відпочинку громадян. Радують око унікальні фонтани, архітектурні композиції, де вдало поєднані сучасні скульптури та декоративні насадження. Але є люди, які псують всю цю красу, саме тому інспектори борються зі свідомим псуванням комунального майна. Про це повідомили на офіційному сайті КП “Муніципальна варта” Ірпінської міської ради.

“Здебільшого уваги підлітків вистачає на те, щоб повидирати дерев’яні планочки з місць для відпочинку, відпиляти пальці та інші частини у скульптур, зробити кострубаті написи ядучою фарбою на бетонних та кам’яних частинах архітектурного ансамблю європейського рівня. Але буває і дорослі мають на таке час”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, інспектори “Муніципальної варти”, які слідкують за збереженням комунального майна та порядком  у  громадських місцях, провели власне розслідування  і виявили порушників, які псують комунальне майно – майно громади. Ними виявилися учні місцевих шкіл. Уже відомі імена та прізвища цих “малярів”.  Найближчим часом буде проведена роз’яснювальна робота з батьками. У разі,  якщо написи не будуть ліквідовані, батьки неповнолітніх будуть притягнуті до адміністративної відповідальності  та вирішення питання стягнення з них завданих збитків. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.