Кандидат на посаду міського голови від БПП Ігор Мазур заперечує своє членство у цій партії. Про це він заявив після дебатів, коментуючи заяву інших кандидатів на його підтримку.
«Я був і залишаюся членом УНСО, але я не є членом партії БПП. Я не від БПП”, – заявив Мазур. Варто зазначити, що він неодноразово робив заяву, в якій відрікавя від партії Президента.
Однак, незрозуміло, чому ж Мазур висить на бордах БПП?
Як ми повідомляли, Мазур агітує проти забудовника, притому, що кандидатом від БПП на область по Ірпеню йде забудовник Дмитро Войцех.
Крім того, керівником БПП області є Лев Парцхаладзе – однин із найбільших забудовників Києво-святошинського району.