![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/12/81370323_1003653056670584_1893884654012858368_o.jpg)
26 грудня в Ірпені відбувся урочистий захід, на якому підводились підсумки діяльності за цей рік громадської спілки “Громадська Безпека +380”, до складу якої входять Муніципальні варти та громадські формування з охорони громадського порядку Київської області.
Про це повідомляють на офіційній сторінці Муніципальної варти Ірпеня у соцмережі.
В рамках заходу обговорювали питання подальшої взаємодії та співпраці, оголосили спільний план правоохоронних дій на 2020 рік, створення спільних нарядів патрулювання, формували єдині підходи та об’єднували зусилля в напрямку прийняття Закону України “Про муніципальну варту”.
В заході прийняли участь громадські формування з охорони громадського порядку, комунальні підприємства муніципальних варт, структурні підрозділи органів місцевого самоврядування, громадські організації та підприємства, які займаються проблематикою громадської безпеки, а також представники Київської обласної державної адміністрації, Служби безпеки України, головного управління Національної поліції в Київській області та Ірпінського відділу поліції, а також митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко), який вручив благословенні грамоти ПЦУ першому заступнику міського голови Ірпеня Маркушину Олександру, керівнику та члену “Ірпінської Муніципальної Варти”.
Детальніше – у сюжеті:
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!