Головна ялинка прикрашатиме Ірпінь до кінця січня

25 Січня 2017

Головна ялинка Ірпеня прикрашатиме місто ще до кінця цього місяця. Про це кореспондентам “Правди Ірпеня” повідомила начальник відділу координування культмасових заходів та фізкультурно-спортивної роботи Віолетта Кременчук.

15822543_703975653114498_3281143711220743275_n

Цього року головна красуня міста була по-справжньому особливою. І не тільки через те, що вперше задля економії та збереження природи місто придбало штучне дерево. А й тому, що про неї говорила вся Україна.

Як відомо, 6 січня майже всі інформаційні ресурси країни розтиражували інформацію, начебто в Ірпені найдорожча ялинка в Україні. Ялинку було придбано за 199 500 через сайт публічних закупівель “Prozorro”.

“Маніпуляція наших опонентів у цьому питанні проста. Значна частина міст купили свої ялинки набагато дорожче, проте не проводили ці закупівлі через систему “Prozorro”. Новина про “найдорожчу” ялинку в Ірпені тиражувалася рядом інтернет-видань на комерційній основі. За даними експертів, замовником “джинси” є народний депутат України Ольга Червакова. Як зазначають ЗМІ, на брудну кампанію по дискредитації мене, як політика та міста Ірпінь, пані Червакова витратила понад $10000. Це значно більше, ніж вартість ялинки в Ірпені, яка прикрашатиме відремонтовану нами центральну площу міста”, – прокоментував цю ситуацію ірпінський міський голова Володимир Карплюк на своїй сторінці у Facebook.

Завдяки такій рекламі кількість людей, які протягом місяця приїхали побачити “найдорожчу” ялинку країни, стала рекордною. За даними інспекторів Муніципальної варти щодня її відвідувало близько тисячі ірпінчан і гостей міста. А у Новорічну ніч поруч з головною красунею міста святкувало близько 2000 людей.

Якщо Ви з якихось причин ще не бачили головну ялинку Ірпеня та неймовірну святкову ілюмінацію центральної площі міста, поспішайте. У вас залишилося 7 днів.

Bookmark the permalink.

Comments are closed