Футболіст Владислав Ващук задекларував, а ти?..

Декларування доходів – це необхідна складова цивілізованих відносин між державою та її громадянами. Сплата податків у цілому світі є питанням престижності та честі. Декларувати свої доходи та повною мірою сплачувати податки необхідно, бо змінити життя людей на краще можливо лише маючи стабільний і наповнений бюджет.

В Ірпінській ОДПІ триває кампанія декларування доходів громадян отриманих у 2015 році. Різні форми роз’яснювальної роботи використовують податківці до якнайширшого залучення громадян до декларування доходів, одержаних у минулому році.

Це і „гарячі лінії” у податковій службі, виступи у пресі, телебаченні й радіо, зустрічі в трудових колективах, органах місцевого самоврядування, за місцем проживання людей, співбесіди в податкової ,залучення до кампанії з декларування відомих та шановних громадян міста. І кожна з них розширює коло тих, котрі відгукуються задекларувати неоподатковані минулорічні доходи.

Нещодавно до Ірпінської ОДПІ завітав видатний футболіст ФК «Динамо-Київ» Владислав Ващук. У розмові з заступником начальника Ірпінської ОДПІ Л.Ступак, за участі начальника управління оподаткування фізичних осіб І.Бугая та представників ЗМІ він поділився враженнями від подорожей країнами Європи, навів цікаві факти того, як там громадяни декларують доходи, свідомо виконуючи свій конституційний обов’язок, адже знають, що кошти від цього завжди йдуть на поліпшення їхнього у всіх сферах життя.

«Я брав участь у спортивних змаганнях, які проводилися у різних країнах Європи, – розповів Владіслав Ващук. – Та усюди для кожного добропорядного громадянина декларування доходів та сплата податків – не тягар чи повинність, а звичайний громадський обов’язок. Ми усі хочемо жити, як живуть люди у розвинутих країнах Європи, їх життєвий рівень ставимо як приклад для наслідування, але забуваємо, у цих країнах громадяни самі формують свій добробут, який складається із добровільно сплачених податків. Добровільне декларування доходів – це загальноприйнята практика у всьому світі, яка свідчить про податкову культуру громадян, їх повагу до держави.

Тому закликаю усіх громадян активніше долучатися до кампанії декларування доходів отриманих за минулий рік. Це стане вагомим внеском у співфінансування бюджетної сфери Приірпіння».

 

DSC_0698-11

Ірпінська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області

Джерело: http://imr.gov.ua/news/1729-do-tsogorichnoji-kampaniji-deklaruvannya-dokhodiv-v-irpeni-priednavsya-vidatnij-futbolist-vladislav-vashchuk

Bookmark the permalink.

Comments are closed.